برنامه نود و آشکار شدن شخصیت مسئولین مملکت

دیشب برنامه نود یه برنامه کاملا جنجالی بود.

بعد از اینکه سیاسیون اقدامات خودشون رو جهت چمبره زدن به ورزش کشور با تعیین افرادی کاملا سیاسی در هیئت مدیره باشگاه های استقلال و پرسپولیس آغاز کردن و تازه کلی حرف و حدیث و شایعه از اینکه هنوز نیومدن شروع به سوء استفاده از موقعیت سیاسی خودشون کردن(مثل اهدا کارت سوخت توسط رویانیان)، برنامه نود با محوریت موضوع نحوه ورود اینجنابان به هیئت مدیره ها پخش شد که حاوی نکات بسیار جالبی بود.

اول از همه این که وقتی یه فرد غیر ورزشی به قله هرم قدرت ورزش کشور می رسه نباید انتظار داشت که بقیه افراد ورزشی باشن.آقای عباسی از ورزش چی می دونسته که حالا شده وزیر ورزش با اون گاف های جالبش در اولین روز های مدیریتیش.

حالا اگه از غیر ورزشی بودن مسئولین بگذریم باید دید نوع تفکر و برخورد این آقایون چه جوریه؟؟؟!!!!

بعد از اینکه آقای دهقان نماینده مجلس صحبت کرد آقای فروزنده تماس گرفت و به اصطلاح می خواست جواب طرف مقابل رو بده که با بی حرمتی ایشون رو دروغگو خطاب کرد. و در جواب سوال های فردوسی پور با قلدری بهش می گفت "گوش کن تا برات بگم" بعدشم اومد از سوابق خودش تو ورزش حرف بزنه که تو سال فلان تو ناکجا آباد تو فلان تیم بوده........

آخه مرد حسابی بیا درست جواب طرف رو بده،بر فرض که طرف دروغ گفته باشه تو بیا بگو خودت چه کاره ای تو ای ورزش!!!!!

حالا خوبه همونجا هم دهقان دست رو نقطه ضعف های مدیریتیت می ذاشت و ازت می پرسید دور کاری کارمندان چه شد؟؟؟؟طرح خروج کارمندان از تهران چه شد؟؟؟؟ و.....

البته متهم کردن افراد به دروغگویی و به جای سوال به جواب اصلی سراغ نقطه ضعف ها رغتن که دیگه تو این مملکت عادی شده. از مناظره های تلوزیونی ها کاملا هویداست.

بعد از اون آقای رویانیان اومد پشت خط که با چند تا قسم که معلوم بود خودش هم باور نداره و فقط داره توجیح می کنه به دهقان تهمت می زنه که انتخابات نزدیکه و داره سیاه نمایی می کنه.یکی نیست بهش بگه تو جواب درست و حسابی بده،یعنی هرکسی برنامه های نود رو ببینه دیگه یه فرد ورزشی می شه؟؟؟ مثل آمار کار دولت که هرکس یک ساعت کار بکنه شاغل محسوب می شه.

عجب مملکتی داریماااااا

/ 0 نظر / 9 بازدید