آتش سوزی در دانشگاه خلیج فارس

سوک: رییس دانشگاه خلیج فارس بوشهر گفت: آتش سوزی 40درصد به آزمایشگاه شیمی دانشکده علوم این دانشگاه خسارت وارد کرده است.

به گزارش "سوک" دکتر حسن تاجیک افزود: این آتش سوزی براثر اتصالات برقی به وقوع پیوست و خوشبختانه خسارت جانی در بر نداشت. 


وی یادآورشد: آتش سوزی قبل از سرایت به دیگر بخش های همجوار مهار شد. 

تاجیک اضافه کرد: در این آزمایشگاه دستگاه خاصی وجود نداشته است و فقط مقداری مواد شیمایی معمول که در یک آزمایشگاه تحقیقاتی استفاده می شود وجود داشت. 

رییس دانشگاه خلیج فارس بوشهر اظهارداشت: آتش سوزی منجر به تعطیلی کلاس و یا دانشکده نشده است و کلاس های دانشگاه به روال عادی دایر است.

منبع: ایرنا
/ 1 نظر / 10 بازدید
amir

دانلود نرم افزارهاي روز -بازي براي موبايل-نرم افزار موبايل-مقالات اموزشي-انواع اسكريپتهاي رايگان-تبليغات رايگان آيا از دانلود اسكريپت ها و نرم افزارهاي بدردنخور و كده شده و غيرقابل نصب خسته شده ايد. متاسفانه بعضي از سايتها هر نرم افزار يا اسكريپت كد شده و خراب گير آوردند فورا براي دانلود مي گذارند تنها براي افزايش ترافيك خود بدون اينكه به فكر كاربران خود باشند .آنها به اين نكته توجه نمي كنند كه كاربران براي دانلود يك نرم افزار بايد وقت بگذارند هزينه صرف كنند و تازه با اين اينترنت كم سرعت ايران دانلود يك نرم افزار واقعا عذاب آور است.ما هر نرم افزار و اسكريپتي را براي دانلود نخواهيم گذاشت تا اطمينان حاصل نكنيم كه آن نرم افزار يا اسكريپت سالم و به دردبخور است در سايت قرار نخواهيم داد.اگر شما هم اين ايده را مي پسنديد ونرم افزار يا اسكرپت خوبي داريد و مي خواهيد آنرا براي استفاده ديگر هموطنان بگذاريد حتما به وبسايت ما سربزنيد و با عضويت در سايت مطالب مفيد ، مقالات آموزشي اسكريپت و نرم افزار هاي مفيدخود را در اختيار عموم قرار بدهيد. باتشكر .